Acasă » Crime » A asistat la răpirea, violarea și uciderea a trei tinere!

A asistat la răpirea, violarea și uciderea a trei tinere!

Acestă femeie este considerată o tradătoare la adresa sexului său, fiind partenera lui Paul Bernardo, violator și criminal în serie.
Pe acesta l-a asistat la răpirea, violarea și uciderea a trei tinere, dintre care una era propria ei sora, care a murit mai târziu din cauza unei supradoze administrate de Karla.

Karla Homolka nu a aratat compasiune celor trei femei care erau închise în propria ei casa iar cand a fost arestată a negociat cu autoritațile pentru o pedeapsă mai usoară, dupa ce a pus la dispoziția oficialitaților informații despre crimele pe care le-a organizat soțul ei, Paul.

Aflându-se în custodie, i s-a permis să urmeze o facultate care i-a adus o diplomă, lux care le-a fost refuzat victimelor sale, dupa ce viețile lor au fost distruse într-un mod atât de brutal.


Vezi toate știrile în timp real și pe telefonul tău mobil: www.crimetv.ro


Lăsați un comentariu


Comentați cu atenție! Vizitatorii își asumă responsabilitatea pentru textul introdus!


%d blogeri au apreciat: