Crime – o femeie si-a ucis gemenii!
Poveste incredibila in judetul Iasi.
O femeie de 33 de ani este acuzata ca si-a ucis gemenii abia nascuti si apoi i-a ingropat, pentru ca sotul ei sa nu afle ca erau facuti de fapt cu un alt barbat.
A nascut singura acasa, in urma cu mai bine de doua saptamini si de teama ca va fi prinsa, nu a mers la spital, desi se simtea tot mai rau.
